Dveře / Interiérové

Jak vybrat ty správné interérové dveře?


Interiérové dveře - výběr povrchu
Povrch

Při výběru povrchu je potřeba zohlednit několik faktorů. Mezi ty nejdůležitejší zahrnujeme - celková odolnost dveří (zda budou použity pro domácnost nebo jiné prostory, popř. zda budou například vystaveny vlivu domácích zvířat) a povrchová úprava - dáte přednost barevné folii nebo dezénu přírodního dřeva?.

Interiérové dveře - provedení
Provedení

Budou dveře plné, částečně zasklené nebo celoskleněné? Při výběru nejvhodnější varianty je nutné zohlednit prostor, ve kterém se dveře budou nacházet. Výsledné řešení by mělo spojovat elegantní provedení, ideální prostup světla a v neposlední řadě také soukromí jednotlivých osob.

Interiérové dveře - barvy
Barvy

Barevné provedení je vždy otázkou individuálního vkusu. Díky široké nabídce všech výrobců se Vám otevírají téměr někonečné možnosti výběru. Je však vhodné volit barvy přiměřené k okolnímu interiéru. Zvláštní pozornost si pak zaslouží nejen sladění dveří s podlahou na obou stranách zavíraného prostoru, ale také s okolními doplňky interiéru.

Interiérové dveře - kování
Kování

Kování je šperkem každých dveří. Jeho pečlivým výběrem můžete zdůrazit celkově povedený design interiérových dveří. Při tomto výběru je žádoucí brát ohled jak na barevnou sladěnost kovových prvků s dveřmi, tak i na ideální proporce (aby kování nepůsobilo vůči dveřím masivně nebo naopak subtilně). V neposlední řadě je vhodné vybrat kování, které bude pohodlné na obsluhu i údržbu.

Aktuální nabídka interiérových dveří

V horní části této nabídky naleznete katalogy a jednotlivé produkty všech výrobců, které obchodně zastupujeme. Výrobky firem Sapeli, Prum, Truhlářství ERT a Svět skla zde naleznete ve formě PDF katalogů. Výrobky firem Porta, Verte, Solodoor a Mobau naleznete níže v interaktivní části katalogu. S jeho pomocí si můžete vybrat produkt který Vás zaujal a poptat ho přímo u nás.


Aktuální katalog ostatních výrobců:


Zobrazit katalog
Zobrazit katalog
Katalog připravujeme
Katalog připravujeme


Filtrovat dle výrobce: