Dveřní kování

Dveřní kování - elegantní doplňky pro Vaše dveře


V nabídce našich produktů najdete kompletní produktovou řadu od výrobců Eurolaton a LEKO - Levné kování. Díky širokému portfoliu obou výrobců Vám můžeme nabídnout více než 100 konkrétních modelů kování a příslušenství.Rozetové kování

Rozetové kování se skládá ze dvou částí. Horní díl je samotná klika. Rozeta (spodní díl) se vyrábí v několika provedeních. Můžete si tak vybrat rozetu s otvorem pro klíč, nebo se sadou na WC. Rozetové kování je velmi elegantní a moderní. Vyrábí se v mnoha materiálových a designových provedeních, proto se poslední době jedná o nejžádanější řešení.


Mám zájem o rozetové kování

Štítové kování

Tradičním dveřním kováním je štítové kování (někdy také označováno jako štítkové kování), které má již dlouhou historii. Jedná se o kování klasicky umístěné na štítu, na kterém je klika i zámek. Zvolíte-li si štítové kování, pak je potřeba vědět, jakou rozteč potřebujete. Rozteč je vzdálenost osy kliky od osy klíče


Mám zájem o štítové kování

Objektové kování

Pojem objektové kování není v ČR příliš rozšířen. Jedná se o řešení pro objekty kde je kování, potažno celý dveřní systém, nadměrně zatěžován - např. společné prostory bytových domů, administrativních budov, průmyslových objektů nebo třeba na fotbalových stadionech. Dle odolnosti je objektové kování rozděleno na čtyři zátěžové třídy.


Mám zájem o objektové kování

Protipožární kování

Protipožární kování a kliky jsou certifikované výrobky pro požární uzávěry. V naší nabídce naleznete protipožární kliky na všechny typy použití a instalací. Všechny nabízené výrobky splňují normy ČSN DIN 18273 a DIN EN 1906: 2002-05.


Mám zájem o protipožární kování

Bezpečnostní kování

Dbejte na bezpečnost Vaší nemovitosti - pomoci vám v tom může bezpečnostní kování, které je svým konstrukčním vyhotovením na mnohem vyšší úrovni než to klasické. Obvykle jsou bezpečnostní kliky a koule aplikovány u vstupních dveří do domu či bytu. Kvalita bezpečnostního kování garantujeme díky příslušným certifikacím a vysokou kvalitou celkového zpracovaní.


Mám zájem o bezpečnostní kování

Kabinové kování WC

V naší nabídce také naleznete prvky kabinového kování. Jedná se především o doplňky používáné ke konstrukci kabinových WC buňek do objektů s vyšší zátěží jako jsou například obchodní centra nebo administrativní budovy. Všechny prvky jsou vyrobeny z kartáčovaného nerezu, což zajišťuje dlouhou životnost a minimální nutnost údržby.


Mám zájem o kabinové kování

Nerezová madla

Výrobce Eurolaton nabízí širokou škálu nerezových madel. Jsou určená jak pro skleněné tak i dřevěné dveře. Všechna madla jsou vyráběná v mnoha desigenech a rozměrech - stačí si jen vybrat.

  • Nerezová madla pro skleněné a dřevěné dveře   

  • Mušlová madla   

  • Nábytková madla   

  • Pevná madla   


  • Mám zájem o nerezová madla