Dveře

Domestyl - interiérové dveře
Interiérové
dveře
Domestyl - Vstupní bytové dveře
Vstupní
bytové
Domestyl - Dřevohliníkové a plastové dveře
Plastové / Dřevěné
/ Hliníkové
Domestyl - Speciální dveře
Speciální - požární, protihlukové

Interiérové dveře

Nabízíme nejširší portfolio intérierových dveří v České republice. Díky obchodní spolupráci s více jak osmi renomovanými výrobci Vám pomůžeme realizovat i ty nejnáročnejší přání a představy.Proklikejte si náš interaktivní katalog interiérových dveří a vyberte si to nejlepší řešení pro Váš dům nebo byt. Pokud si i po prolistování katalogu nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte naši vzorkovou prodejnu v Českých Budějovicích.


Interaktivní katalog inteiérových dveří   

Posuvné dveře - klasické i pouzdrové

Pokud hledáte elegantní a praktické řešení pro otvírání dveří v malých místnostech, jsou pro Vás posuvné dveře nejlepší volbou. Konstrukce je možná dvěma způsoby - uchycením na zeď nebo zabudováním do stavebního pouzdra.


Všechny námi dodávané interiérové dveře nabízejí konstrukční řešení, která umožňuje uchycení dveří do obou závěsných systémů. Nejste tak limitováni při výběru designu, dekoru ani barvy.


Bytové vstupní dveře

Vchodové dveře rozšířují designové nároky o další bezpečnostní prvky a požadované vlastnosti. Běžným standardem a v mnohdy i nutností je v dnešní době zvýšená požární odolnost stejně jako zvýšené nároky na zvukotěsnost a tepelné izolační vlastnosti dveří.


Z hlediska bezpečnosti proti vloupání je možné dveře osadit tří až pětibodovým zámkem s bezpečnostní vložkou. V naší nabídce naleznete na 70 typů dveří, které splňují výše uvedené vlastnosti.


Plastové / dřevohliníkové / hliníkové dveře

V nabídce našich produktů naleznete také dveře vyrobené plastovéno PVC materiálu, hliníku a dřevohliníku. Tyto dveře jsou nejvhodnější pro použití u alternativních vstupů do objektu jako jsou balkonové dveře, francouzká okna, garáže rodinných domů atp. Tyto produkty jsou konstrukčně shodné s okenními prvky - více informací naleznete v příslušné kategorii.


Speciální dveře - požární • technické

Technické místnosti, serverové sály, průmyslové prostory a mnoho dalších míst, kde jsou na dveře kladeny speciální nároky a design jde stranou. Přesně pro tyto potřeby Vám nabízíme speciální technické dveře, které odpovídají požadavkům dnešní doby. Ať už se jedná o maximální požární odolnost, špičkové izolační vlastnosti, prachotěsnost nebo únikové dveře s automatickým otvíráním, vždy dokážeme dodat adekvátní řešení pro Vaší potřebu.