Garážová vrata

 
Garážová vrata - sekční stropně výsuvná
Sekční stropně výsuvná
Garážová vrata - rolovací
Rolovací
Garážová vrata - výklopná
Výklopná

Sekční stropně výsuvná vrata

Sekční stropně výsuvná vrata jsou již druhé desetiletí nejčastěji používanou variantou při řešení garážových vrat. Díky vyspělému technickému řešení je možné tento typ vrat použít v nejširším rozsahu instalací.


Tvrdý konkurenční boj mezi výrobci garážových vrat Vám přináší velké výhody. V oblasti designu je k dispozici nepřeberné množství barevných provedení, povrchů, dekorů a doplňků výbavy, které jedinečným způsobem podtrhnou design Vašeho domu.


Komfort • bezpečnost • spolehlivost • design

Dodáváme vratové systémy od firmy Hörmann


Vyvinuté bezpečnostní prvky dokáží nejen zamezit zraněním při neopatrné manipulaci s garážovými vraty ale dokáží ochránit i při pokusu o násilné vniknutí do objektu.Mnohaletý vývoj výsuvných systémů přinesl mimo jiné řešení pro přerušení tepelného mostu, díky čemuž mají výsuvná vrata výborné izolační ovlastnosti.
 

Mám zájem o sekční vrata

Rolovací vrata • Prostorový minimalismus

Rolovací vrata jsou nejlepším řešením pro objekty, ve kterých není možné uložení vratového křídla pod strop či k boční stěně. Svým konstrukčním řešením výrazně snižují nároky na místo uvnitř uzavíraného prostoru a při montáži nevyžadují žádné dodatečné stavební úpravy. Vratová část tvoří hliníkové lamely (běžná výška 77mm) s polyuretanovou výplní, která zajišťuje základní stupeň izolace.Výhody rolovacích vrat:

  • Úspora místa ve stropním prostoru   

  • Široký výběr povrchových úprav, barev a doplňků   

  • Tichý chod a zabepečení proti násilnému otevření   

  • Možnost uložení z vnitřní i vnější strany uzavíraného prostoru   

  • Ovládání elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním nebo ručně   Mám zájem o roletová vrata

Výklopná vrata
Když jde o životnost

Výklopná garážová vrata nacházejí největší uplatnění v prostorech s mírnějšími nároky na tepelné izolační vlastnosti. Jejich výhod se nejčastějí využívá v řadových nebo nezateplených garážích, v garážových boxech bytových domů nebo v průmyslovém prostředí. Při požadavku na lepší světelné podmínky v uzavíraném prostoru nebo jeho lepší průchodnost je možné do výklopné části osadit okna nebo integrované dveře.


Systém výklopných vrat je možné obsluhovat ručně nebo s pomocí elektrického pohonu s dálkovým ovládáním.


Díky monolitickému provedení vratové části a použití robustních materiálů je zaručena dlouhá životnost celé konstrukce.


Pohodlné ovládání při využití manuální obsluhy je zajištěno kvalitní vyvažovací pružinovou konstrukcí, která snižuje nároky na použití lidské síly a zajišťuje ochranu proti samovolnému pohybu vratové části.


V oblasti designu je možné stejně jako u sekčních a rolovacích vrat vybírat z nepřeberného množství barev, dekorů a doplňků.


Mám zájem o výklopná vrata